ברכת היו"ר

זוהי עונת הספורט הראשונה, בה אני מכהן כיו"ר העמותה לקידום הספורט בגבעתיים. אי אפשר, שלא להתייחס לשנה החולפת, במגבלות ובאיסורים בצל הקורונה.

עד לכדי, הפסקת פעילות מוחלטת לתקופה כה ארוכה. במהלכה, חידדה לנו את חשיבות הספורט בשגרת חיינו. "ספורט כדרך חיים" אינה עוד סיסמה או קלישאה. בתקופה מורכבת זו, אנו רואים את היתרונות הגלומים בשמירה על בריאותנו הפיזית והנפשית.

בזמנים אלו, רבים מאתנו – קהילת הספורט מעריכים ומקווים ליישם את מילותיו של שחקן הכדורסל מייקל ג'ורדן: " רק שחק. תעשה חיים. תהנה מהמשחק".

אני מאחל לנו לחזור במהרה למגרשים.

אני גאה להיות חלק מעמותה, אשר חורטת על דגלה שיפור מתמיד של מתקני הספורט העירוניים וכן מגוון מקצועי והון אנושי מוכשר ביותר, עם כוח רצון של כלל מאמנות ומאמנים, מדריכות ומדריכים, חברות וחברי העמותה, אנשי המטה ובראשם המנכ"ל היקר, עמוס פרישמן וראש העירייה, רן קוניק אשר ענף הספורט נמצא בליבם ובדמם ואשר מדירים שינה מעיניהם בעת בה לא מתקיימת פעילות ספורטיבית בעיר גבעתיים.

אני מאחל לכן/ם שנת פעילות ספורטיבית מגוונת ורחבה ככל הניתן, שנה בה ייכבשו פסגות חדשות וניצחון יהיה מנת חלקנו, אני מודה שוב לכל עובדי העמותה, שביחד נוביל להישגים רבי קומה, ב-ה-צ-ל-ח-ה רבה!.

ניר שוהם

יו"ר העמותה

חזון ומטרות

"העמותה לקידום הספורט בגבעתיים" שמה לה למטרה לקדם את הספורט התחרותי בגבעתיים. העמותה תעשה שימוש נכון ויעיל במתקני הספורט העירוניים ותדאג להעמיד את המתקנים הטובים ביותר לשימוש הספורטאים, כחלק מהכלים לשיפור ההישגים הספורטיביים.

העמותה תפעל לשמר ולשדרג את מתקני הספורט העירוניים מתוך כוונה להעמיד לרשות הספורטאים את התנאים האופטימאליים לפעילות.

העמותה תפעל להרחיב את כמות הספורטאים הפעילים הן בכל רובדי הקהילה, ילדים, נוער, בוגרים והגיל השלישי. האימרה "מאלפים לבנות אלופים", תהווה בסיס לפעילות העמותה.

יעשה מאמץ להרחיב את הבסיס של העוסקים בספורט העממי ומתוכם לבנות את ספורטאי המחר בתחום התחרותי.

העמותה מתחייבת למתן הזדמנות שווה לכל אזרח/ית תושבי גבעתיים, לקחת חלק פעיל בחוגי הספורט שהעמותה מפעילה בענפי הספורט השונים.

העמותה תפעל לאתר ולמיין ספורטאים בעלי פוטנציאל גבוה ותעניק לאותם ספורטאים מעטפת תומכת וליווי מקצועי אשר יסייע להם להשיג את המיצוי המקסימאלי בענף הספורטיבי בו הם עוסקים.

העמותה מתחייבת להעסיק מאמנים בעלי הכשרה מתאימה ולפעול ולשתף פעולה עם המאמנים המובילים בכל תחום.

העמותה שמה לה למטרה להרחיב את תחומי הפעילות ולפעול לפתיחת ענפים חדשים כגון: אתלטיקה, משחקי כדור נוספים, סקי מים ועוד.

העמותה לקידום הספורט בגבעתיים, הינה עמותה ציבורית ללא כוונות רווח וכל פעילותה הוא למען תועלת הציבור. 

חברי העמותה

מר רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים ומחזיק תיק הספורט

הועד המנהל

מר ניר שוהם, יו"ר

מר רמי ישונסקי, ס. יו"ר וגזבר
עו"ד ארנה צדוק

מר בני רייך

מר עמיר כצנלבוגן  

מר אלי לאור

גב' אירית אהרונסון

גב' שולי ברוך

מר פיני אדרי
רו"ח תמיר מילר

ועדת הביקורת

מר איציק וייס, יו"ר

מר יוסי קאשי

מר איציק רובין

ועדת אתיקה ומשמעת

עו"ד דקלה דרורי, יו"ר

גב' ציפי אובזילר

גב' שרה דגן

מר שוקי חיימוביץ

עורך דין העמותה

עו"ד אילן ג'ורג'י

רואה חשבון העמותה

רו"ח אייל חלד